Pulsar SYMBION DXR50 LRF multispektrálny binokulár s laserovým diaľkomerom
Digitálna presnosť a tepelná precíznosť pre nepretržitú prevádzku 24/7
Termovízne ďalekohľady Symbion LRF sú dostupné v dvoch modeloch: DXT50 a DXR50. Kombinujú digitálny 4K senzor pre jasné pozorovanie za denného svetla a za súmraku s prémiovým termovíznym senzorom na detekciu tepelnej stopy za akýchkoľvek podmienok.
Vstavaný infračervený prísvit zabezpečuje spoľahlivú viditeľnosť pri zhoršených svetelných podmienkach, zatiaľ čo režim obraz v obraze umožňuje sledovať oba kanály súčasne pre kompletný prehľad o situácii.
Integrovaný laserový diaľkomer poskytuje rýchle a presné meranie vzdialenosti. Intuitívne a odolné telo umožňuje pohodlné ovládanie jednou rukou a je konštruované tak, aby odolalo náročnému profesionálnemu používaniu v teréne.
Ďalšie funkcie
- Haptická vibračná spätná väzba
- Inteligentná správa napájania
- Klasický dizajn ďalekohľadu
- Nahrávanie fotografií/videí so zvukom
- Hmatový 3-polohový vypínač
- Indikácia skutočnej horizontálnej vzdialenosti
- Podpora Stream Vision 2 a Stream Vision Ballistics
- Integrovaná balistická kalkulačka
- 3 úrovne zosilnenia citlivosti
- Úsporný režim spánku
- 4 režimy digitálneho zobrazenia
- Hmatový 3-polohový vypínač
| Vlastnosť | Hodnota |
| Zväčšenie |
Optický: 4–32× | Digitálny: 6,5–26×
|
| Digitálny zoom |
Optický: 8× | Digitálny: 4×
|
| Citlivosť na teplo (prístroj) | Teplo: < 18 mK |
| Senzor |
Teplo: nechladený mikrobolometer | Digitálny: CMOS 4K
|
| Veľkosť pixelu | Teplo: 12 µm |
| Rozlíšenie senzora |
Tepelná: 640 × 480 | Digitálna: 3840 × 2160
|
| Citlivosť senzora na teplo | Teplo: < 35 mK |
| Vzdialenosť |
1500 m (laserový 905 nm, trieda 1)
|
| Presnosť merania | 1 m |
| Rozlíšenie displeja | 1920 × 1080 px |
| Frekvencia obnovovania obrazu | 50 Hz |
| Typ displeja |
MicroLED (AMOLED)
|
| Vzdialenosť vnímania | Teplo: 2300 m |
| Parametre objektívu |
Tepelné: F50/1,0 | Digitálne: F50/1,8
|
| Uhol záberu |
Teplo: 8,5° | Digitálne: 5,8°
|
| Zorné pole na 100 m |
Tepelné: 15,4 m | Digitálne: 10,2 m
|
| Vzdialenosť medzi zrenicami | 13 mm |
| Priemer výstupnej pupily | 5 mm |
| Nastavenie dioptrií | -5 / +5 dioptrií |
| Rozstup zreníc | 62,5 – 74 mm |
| Minimálna ohnisková vzdialenosť | 3 m |
| Napájanie |
Li-ion akumulátor APS 5 / 4900 mAh
|
| Externé napájanie |
5 V, 9 V (USB Type-C)
|
| Videorekordér | Áno |
| Pamäť | 64 GB |
| Formát videa/fotografie | .mp4 / .jpg |
| Rozlíšenie videa/fotografie | 1440 × 1080 |
| Materiál |
Zliatina horčíka
|
| Vodotesnosť | IP67 (vodotesný) |
| Závit | 1/4″ |
| Prevádzková teplota | -25 – +50 °C |
| Mobilná aplikácia |
Stream Vision 2, Stream Vision Ballistics
|
| Bluetooth | BLE 4.2 |
| Wi-Fi |
2,4 / 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA)
|
| Typ IR osvetlenia | LED |
| Výkon IR | 200 mW |
| Vlnová dĺžka IR | 850 nm |
| Typ USB | USB Type-C |
| Prevádzková doba (pri 22 °C) | 8 hodín |
| Rozmery |
207 × 132 × 72 mm
|
| Hmotnosť |
1 kg (s batériou)
|






































