| Špecifikácia | Hodnota |
| Rozlíšenie senzora | 384×288 px |
| Veľkosť pixelu | 12 µm |
| NETD – Citlivosť senzora (mK) | <15 mK |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 60 Hz |
| Objektív (mm) | 35 mm F0.9 |
| Zväčšenie | 5× – 20× |
| Zorné pole | 7,5° × 5,7° |
| Očný reliéf | 25 mm |
| Priemer výstupnej pupily | 10 mm |
| Dioptrická korekcia | −5D / +5D |
| Detekcia | 1800 m |
| Typ displeja | AMOLED 0,72“ |
| Batéria |
Interná 4200 mAh / externá 18650
|
| Výdrž batérie | 6 h |
| Wi-Fi | Áno |
| Aplikácia | Áno |
| Foto/Video | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Balistický výpočet | Áno |
| Laserový diaľkomer | Áno, do 1000 m |
| Reality+ | Áno |
| Vision+ | Áno |
| Digitálna stabilizácia obrazu | Áno |
| Prepojenie N-Link | Áno |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Vodotesnosť | IP67 |
| Rozmery | 160 × 137 × 60 mm |
Oficiálna stránka produktu: https://www.nocpix.com/quest-series/


























