2688 × 1520 extra nagy, nagy érzékenységű 4K CMOS-érzékelő
A kompakt és robusztus kialakítás mellett figyelemre méltó a kor igényeihez igazított technológia is, mivel az új, szabadalmaztatott Pard 4K-s szenzor opcionálisan rögzíthet FullHD hangos videókat 1920×1080 pixeles felbontásban, akár 128 GB-os memóriakártyára, amelyet a készülék képes feldolgozni.
Az új, 2,9 µm-es pixelméretű és az elektronikusan továbbfejlesztett „Pard VLEA“ képjavító rendszerrel rendelkező érzékelő jelentős képminőség-javulást ér el elődjéhez, az NV008S modellhez képest. Mellékesen, a videóbeállításoktól függően akár felvétel-aktivált módban is képes rögzíteni.
1000 méteres lézeres távolságmérő ballisztikai számológéppel
Az NV008SP2 zászlós modell legmodernebb integrált LRF modulja teljesen megváltoztatja a vadászat élményét. A valós idejű, pontos értékekkel, az LRF modellek integrált ballisztikai számológépe lenyűgöző pontosságot és biztos célzást garantál.
A fénysugár hatótávolsága akár 350 méter
Az NV008SP2 modell fénysugara 3 fokozatban állítható és fókuszálható, így bármilyen távolságból megítélheted a vad méretét maximális pontossággal. A készülék kétféle megvilágítóval kapható – látható 850 nm és láthatatlan 940 nm –, amelyek közül a 940 nm a vad számára láthatatlan, és a bekezdésben szereplő hatótávolsághoz képest hatótávolsága minimálisan csökkentett (250–300 méter).
Továbbfejlesztett, felhasználóbarát kezelés
A progreszív nagyítás folyamatos megfigyelést és természetes optikai élményt biztosít. Az alap nagyítás 4,3x az 50-es, illetve 6x a 70-es modellnél, mely digitálisan a duplájára (8,6x, ill. 12x) növelhető. A beépített WiFi-nek köszönhetően könnyedén csatlakoztatható mobiltelefonhoz egy alkalmazás segítségével, és a kivetített kép mobiltelefonon követhető. A készülék tokján található Picatinny sín segítségével külső eszközök csatlakoztathatók a készülékhez. Az NV008SP2 új verziója részletgazdagabb OLED kijelzővel rendelkezik, melynek felbontása 1440×1080 pixel, mint bármely korábbi modellnél, valamint a készülék kép a képben (PIP) funkcióval és dőlésszög mérővel van felszerelve.
Továbbfejlesztett képalgoritmus
Az új kijelző és az érzékelő felbontása lenyűgöző képminőséget és kontúrokat garantál. Az élmény igazán látványos.
Videofelvétel aktiválva lövéssel
Hasonlóan egy személyes videobloggerhez, a készülék automatikusan érzékeli a felvételi pillanatokat, és a legfontosabb és leginformatívabb momentumokat 20 másodperces videókban menti el a közvetlen környezetből. Ezekhez a videókhoz könnyen hozzáférhet és letöltheti őket mobiltelefonjára a PardVision alkalmazáson keresztül.
| Műszaki paraméterek | Értékek |
| Használati utasítás | Kattintson |
| A megtekintése | 1440×1080 OLED |
| Nagyítási tartomány (x) | 6 – 12 |
| Vízszintes látószög (°) | 4,6 |
| Adattárolás | Micro SD kártya 128 GB |
| Alapnagyítás (x) | 6 |
| Beépített infravörös projektor | 5 W, 940 nm |
| Látótávolság | 35 mm |
| Puskadávcső nagyítási tartománya | 6-12x |
| Csatlakozók | USB-C |
| Digitális zoom | 2x |
| EAN-kód | 6975064272875 |
| További funkciók |
Kép a képben funkció; Ballisztikai számológép; Giroszkóp; Automatikus felvétel indítása; Automatikus felvétel; Folyamatos felvétel; Hangfelvétel
|
| Teljesítmény | 1×18650 3,7 V akkumulátor |
| Érzékelési távolság | Infravörös hatótávolság 350 m-ig. |
| Fájlformátumok | MP4 |
| Felbontás | videó: 1440×1080 |
| Gyártó | Pard |
| Gyártói garancia | 2 év |
| IR a figyelem középpontjában | 940 nm |
| Kijelző színmódjai |
Nap: színes, éjjel: feketén-fehéren
|
| Kilépő pupilla | 6 mm |
| Nézőpont (° ) | 4,6 |
| Minimális fókusz távolság (m) | 3 m |
| Golyóálló | 6000 J |
| Méretek | 175 x 70 x 55 mm |
| Üzemi/tárolási hőmérséklet | –20–50°C / – |
| Menetes kereszt | 6 típus közül lehet választani |
| Érzékelő |
2688×1520 CMOS 2,9 µm 0,001 lux érzékenységgel
|
| Színes | Fekete |
| Tartozékok |
NV008SP2, szerelő készlet, USB-C kábel, 18650 3,7 V akkumulátor, felhasználói kézikönyv.
|
| Távolságmérési lehetőségek | Hatótáv: 1000 m |
| Távolságmérő | LRF lézer |
| Tömeg (g) | 495 |
| Működési idő | Legfeljebb 8 óra |
| Vízhatlan | IP67 |
| Wi-Fi | Elérhető |
A termék hivatalos leírását a márka weboldalán itt találja: https://pard.com/store/nv008sp2-night-vision-rifle-scope/


















