| Érzékelő felbontása | CMOS 1440×1080 |
| Pixel méret | 4×4 |
| Frissítési sebesség (Hz) | 50Hz |
| Objektív lencse (mm) | 50mm (F1.2) |
| Látómező | 6.6° x 4.9° |
| Nagyítás | 4x-16x |
| Szemtávolság átmérője | 70mm |
| Megjelenítés típusa | LCOS 1280x960px |
| Érzékelés | 300m |
| Dawn | 850nm / 940nm (opcionális) |
| Akkumulátor | Belső 6600mAh és 18500 cserélhető akkumulátor |
| Az akkumulátor élettartama | 13h |
| Külső töltés | Igen, USB-C használatával |
| Wi-Fi | Igen |
| Hangfelvétel | Igen |
| Alkalmazás | Igen |
| Csatlakozás típusa | USB-C |
| Tárhely | 16GB |
| Vízhatlan | IP67 |
| Csőátmérő (szereléshez) | 30mm |
| Méretek | 395x85x75mm |
https://www.infirayoutdoor.com/tube-td50l-digital-night-vision-riflescope-1
















