A nagy felbontású 2K (2560 x 1440 px) érzékelő gyönyörű képeket biztosít, amelyeket egy speciális, 800 x 800 pixel felbontású kör alakú LTPS kijelzőn jelenítenek meg. A nagy kontrasztú kép, a kiváló színvisszaadás és a kissé szűk látómező (70-es modell) garantálja a kiváló helyzetfelismerést, ráadásul a természetes színek olyan benyomást keltenek, mintha egy nappali távcsövön keresztül nézné.
Innovatív célzási funkciók
A célzás most egyszerűbbé és kényelmesebbé vált, mint valaha, és az irányzék nullázása pontosabb. A digitális eszközöknél célzáskor általában csak a célzó pont követi a kijelzőt, ami kiküszöböli a kép okuláron át történő középre állítását. A DS3 sorozatban ez a funkció professzionálisabb abban a tekintetben, hogy még az irányzék is követi ezt a pontot, így folyamatos középre állítás érzetét kelti.
A szem és az okulár közötti nagy távolság biztosítja a cél pontos követését 20-300 mm tartományban, ami ideális a fáradtságmentes koncentrációhoz és a biztonságos lövéshez. A kiegészítő gumis szemkagyló segít biztosítani, hogy a kijelzőfények ne zavarják a sötétséget éjszaka, és ne fedjék fel a felhasználó tartózkodási helyét.
Objektívlencse-védő fólia fókuszálás nélkül
A céltávcső lencsevédője úgy van kialakítva, hogy ne kelljen élesíteni a jelenetek között. A nappali észlelést a fedél lehajtásával lehet javítani, amikor a szoftver optimalizálódik gyengébb fényviszonyokra.
Rendkívül érzékeny CMOS-érzékelő
A DS35-ös modell lelke a 0,001 lux fényérzékenységű CMOS-érzékelő, amely gyönyörű, nagy felbontású képekkel kápráztatja el a felhasználókat. A DS35-ös modell 2560 x 1440 pixeles felbontású érzékelővel van felszerelve, míg a DS33-as modell 1920 x 1080 pixeles felbontású érzékelőt kapott. A felhasználói igények szerint.
Pontos ballisztikai számológép
A beépített ballisztikai számológép kiváló pontossággal dolgozik, és segít Önnek pontosabban célozni.
RF verzió – gyors és pontos távolságmérés 1000 méterig
Az újonnan kifejlesztett, kompakt távolságmérő modul rendkívül gyors és pontos mérést garantál. Az integrált ballisztikai programmal együtt az LRF értékes információkkal szolgál még éjszakai precíziós lövések esetén is.
Állítható infravörös megvilágító
A külső megvilágító azután rögzítője kioldásával a kívánt irányba állítható. Használható 850 nm-es megvilágítóval 500 méterig, és 940 nm-es megvilágítóval 300 méterig. Különböző színmódok kipróbálása A színes módok megváltoztatásával a kijelző színe a pontosabb felbontás érdekében testreszabható.
Videofelvétel aktiválva lövéssel
Amikor a készülék elsütést észlel, a teljes folyamat 20 másodperces intervallumokban rögzítésre kerül a memóriakártyára. Ez azt jelenti, hogy 8 másodpercet rögzít az elsütés előtt és 12 másodpercet az elsütés után.
Intuitív forgó választó
A készülék forgatógombja nagyon gyors és kényelmesen használható. A felhasználó könnyedén válthat a funkciók között, vagy kezelheti a ballisztikai adatokat. A logikusan felépített menüvel kombinálva ez kiváló használhatóságot garantál.
Esztétikus és áttekinthető felhasználói felület kialakítása
A legjobb használhatóság érdekében a csúcsminőségű, átgondolt felhasználói felület már első pillantásra magával ragadja az ügyfeleket egyszerű ikonjaival, jó elhelyezésével és informatív felépítésével.
IP67 vízvédelem
Legyen felkészülve bármilyen időjárási körülményre! Az IP67 védelem garantálja a biztonságos működést kedvezőtlen időjárási körülmények között is.
További funkciók:
- Fényképezés és videofelvétel: gyönyörű, nagy felbontású
- Megosztás WiFi-n keresztül: mobil eszközök és számítógépek csatlakoztatásához, képek és fájlok megosztásához
- 70 mm-es elülső lencse: a kisebb kiváló látószöggel, a nagyobb nagyobb nagyítási tartományban
- 18650 akkumulátor: cserélhető, akár 6 órás üzemidő
- 6 pozícionirozási keresztek 4 színben: teljesen testreszabható 5 nullázási profillal
- Firmware frissítés: egyszerűbb folyamatos frissítések memóriakártyáról
- Hajlítható kar: praktikus és professzionális kialakítás a gyors és tiszta képért
- Lövésállóság 6000 J: ellenállás és pontosság még nagy kaliberek esetén is
| Műszaki paraméterek | Értékek |
| Kijelző |
800×800 IPS LCD
|
| Középcső átmérő (mm) | 30 |
| Nagyítási tartomány (x) | 5,6 – 11,2 |
| Vízszintes látószög (°) | 3,4 |
| Adattárolás |
micro SD kártya 128 GB-ig (nem tartozék)
|
| Alapnagyítás (x) | 5,6 |
| Anyaghasználat |
Alumínium ötvözet, üveg
|
| Beépített infravörös projektor |
5 W, 850 nm, 3 fényerősségi szint, állítható irány
|
| Látótávolság | 50 mm |
| Puskadávcső nagyítási tartománya | 5,6 – 11,2x |
| Csatlakozók | USB-C |
| Digitális zoom | 2x |
| EAN-kód | 6975064271489 |
| További funkciók |
Wi-Fi (támogatott alkalmazások: ppshow, roadcam), Giroszkóp, Önkioldó, Sorozatfelvétel, Időbélyegző, Hangfelvétel, Hangjelzés, Expozíciókompenzáció
|
| Teljesítmény |
1×18650 3,7 V akkumulátor
|
| Érzékelési távolság |
Infravörös hatótávolság 350 m-ig.
|
| Gyártó | Pard |
| Gyártói garancia | 2 év |
| IR a figyelem középpontjában | 850 nm |
| Képrestaurálás | 30 képkocka másodpercenként |
| Kijelző színmódjai |
Szín, fekete-fehér, zöld, sárga
|
| Kilépő pupilla | 10 mm |
| Nézőpont (° ) | 3,4 |
| Minimális fókusz távolság (m) | 5 m |
| Ütésállóság | 6000J |
| Méretek |
350 x 88 x 95 mm
|
| Üzemi/tárolási hőmérséklet | –20–50°C / – |
| Érzékelő |
CMOS 2560×1440; képpontméret 2,9 µm; fényérzékenység 0,001 lux
|
| Színes | Fekete |
| Tartozékok |
DS35 készülék, 1 standard hegy, újratölthető 18650 akkumulátor, neoprén tok, Weaver sín tartó gyűrű, USB-C kábel, csavarhúzó, felhasználói kézikönyv
|
| Távolságmérési lehetőségek | Akár 1000 m |
| Távolságmérés | LRF lézer |
| Tömeg (g) | 680 |
| Működési idő | Akár 6 óra |
| Vízhatlan | IP67 |
A termék hivatalos leírását a márka weboldalán itt találja: https://pard.com/europe/store/ds35-night-vision-scope/




























