SAKO 90

Fínsky výrobca svetovo známych guľovníc a nábojov SAKO uvádza na trh novú sériu guľovníc SAKO 90. Táto ultimátna séria stavia na 25 ročných skúsenostiach legendárnej SAKO 75 a SAKO 85 a pozostáva zo 7 modelov, ktoré sú starostlivo prispôsobené tak, aby pokryli potreby pre lov v akýchkoľvek podmienkach.


Sako 90 poskytuje spoľahlivosť, jednoduchú obsluhu a maximálnu presnosť. Spolu s vylepšenou ergonómiou, inovovaným ovládaním zostavy puzdra záveru, hlavní z uhlíkových vlákien a novými technologickými postupmi výroby prináša SAKO 90 bezkonkurenčné lovecké zážitky pre tých, ktorí vyžadujú to najlepšie. 


7 MODELOV 


Sako 90 Peak, Sako 90 Quest a Sako 90 Quest Ultra sú špecializované modely určené pre vášnivých poľovníkov, ktorí sú inšpirovaní zážitkami v prírode a sú pripravení prijať lovecké výzvy aj na dlhých túrach vo vysokých nadmorských výškach a požadujú od svojej pušky absolútny výkon, robustnosť, nízku hmotnosť a rovnováhu. Sako 90 Hunter, Sako 90 Bavarian, Sako 90 Adventure a Sako 90 Varmint, spĺňajú špecifické požiadavky klasických poľovačiek na malú i veľkú zver.

Podkategórie SAKO 90

Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)

SAKO 90

V kategórii SAKO 90 máme práve teraz na Zbrane Budai celkom 12 produktov.

SAKO 90 – osvedčené značky

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné SAKO 90

Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie SAKO 90

Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii SAKO 90 recenzie

Späť na začiatok