DIZAJN SPÁJAJÚCI TRADÍCIU S POHODLÍM
Gemini bol navrhnutý s ohľadom na používateľa a vychádza z tradičného ďalekohľadového dizajnu. Jeho ergonómia je ideálna aj pre náročné podmienky. Jednoduché zaostrovanie obrazu a príjemné uchopenie s protišmykovým povrchom zabezpečujú pohodlné ovládanie a minimalizujú únavu pri dlhšom pozorovaní.
JASNÉ A DETAILNÉ SNÍMKY CEZ DEŇ AJ V NOCI
Gemini je vybavený najmodernejšími senzormi, ktoré mu umožňujú identifikovať objekty vo dne aj v noci. Vďaka inteligentnému spracovaniu obrazu IUC môžete očakávať veľmi čisté a ostré pozorovanie aj v náročných poveternostných podmienkach. Špeciálna funkcia zvýraznenia a orámovania objektov v okolitej krajine pomáha používateľom rýchlejšie identifikovať ciele a lepšie sa orientovať v prostredí.
ŠIROKÉ SPEKTRUM FUNKCIÍ PRE RÔZNE SITUÁCIE
Ďalšie funkcie binokulára Gemini zahŕňajú rôzne farebné palety, externý diaľkomer na meranie až do 1200m, režim obraz v obraze, možnosť záznamu videa a zvuku, prehrávanie videí a pripojenie cez Wi-Fi pomocou aplikácie InfiRay Outdoor. Tento fúzny binokulár ponúka bohatú škálu funkcií a je ideálny na lov aj pozorovanie v poli, lese či horách.
Gemini je dodávaný s dvoma vysokokapacitnými a jednoducho vymeniteľnými batériami typu 18650. Tieto batérie umožňujú až 6 hodín nepretržitej prevádzky na jedno nabitie.
| Rozlíšenie senzora – termovízia | 640x512px |
| Veľkosť pixelu | 12µm |
| NETD – citlivosť senzora na rozdiel teplôt | <25mK |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 50Hz |
| Šošovka objektívu (mm) | 50mm |
| Zorné pole | 8,8° x 6,6° |
| Základné zväčšenie | 4,1x |
| Digitálne zväčšenie | 1x-4x |
| Detekcia termovízie | 2600m |
| Rozlíšenie senzora – nočné videnie | 1920x1080px |
| Šošovka objektívu (mm) | 35mm |
| Zorné pole | 9,4° x 7,0° |
| Základné zväčšenie | 3,8x |
| Digitálne zväčšenie | 1x-4x |
| Typ displeja | 1024x768px,2 – AMOLED |
| Výdrž | 6h |
| Batérie | Dve 18650 lith ium-iónové batérie /3,2Ah/3,7 |
| Laserový diaľkomer | Áno, do 1200m. |
| Digitálny kompas | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Nahranie zvuku | Áno |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Úložisko | 32GB |
| Vodeodolnosť | IP67 |
| Váha | 960g |
https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-binocular-gemini-series-geh50r






























