Pulsar SYMBION DXT50 LRF multispektrális binokulár
Digitális pontosság és hőtartó képesség a folyamatos, 24/7 üzemeltetéshez
A Symbion LRF hőkamerás távcsövek két modellben kaphatók: DXT50 és DXR50. Ezek egy digitális 4K-s szenzort kombinálnak, amely tiszta megfigyelést tesz lehetővé nappali fényben és szürkületben, valamint egy prémium hőkamerás szenzort, amely bármilyen körülmények között képes detektálni a hőt.
A beépített infravörös megvilágítás megbízható láthatóságot biztosít gyenge fényviszonyok mellett, míg a kép a képben mód lehetővé teszi mindkét csatorna egyidejű megfigyelését a teljes helyzetáttekintés érdekében.
A beépített lézeres távolságmérő gyors és pontos távolságmérést biztosít. Az intuitív és strapabíró ház kényelmes, egykezes kezelést tesz lehetővé, és úgy tervezték, hogy ellenálljon a zord terepi, professzionális használatnak.
További funkciók
- Haptikus rezgési visszajelzés
- Intelligens energiagazdálkodás
- Klasszikus távcső kivitel
- Fényképek/videók rögzítése hanggal
- Érzékelhető 3 állású kapcsoló
- Tényleges vízszintes távolság jelzése
- Stream Vision 2 és Stream Vision Ballistics támogatás
- Integrált ballisztikai kalkulátor
- 3 érzékenységi szint
- Energiatakarékos alvó üzemmód
- 4 digitális kijelzési mód
- Érzékelhető 3 állású kapcsoló
| Tulajdonság | Érték |
| Nagyítás |
Optikai: 2–16× | Digitális: 6,5–26×
|
| Digitális zoom | Optikai: 8× | Digitális: 4× |
| Hőmérséklet érzékenység | Hőmérséklet: < 20 mK |
| Érzékelő |
Hőmérséklet: hűtés nélküli mikrobolométer | Digitális: CMOS 4K
|
| Pixel méret | Hő: 12 µm |
| Érzékelő felbontása |
Hőmérséklet: 1280 × 1024 | Digitális: 3840 × 2160
|
| Hőérzékenység | Hőmérséklet: < 35 mK |
| Távolság |
1500 m (lézer 905 nm, 1. osztály)
|
| Mérési pontosság | 1 m |
| Kijelző felbontása | 1920 × 1080 px |
| Képernyőfrissítési frekvencia | 50 Hz |
| Megjelenítés típusa | MicroLED (AMOLED) |
| Észlelési távolság | Hő: 2300 m |
| Objektív paraméterek |
Hagyományos: F50/1,0 | Digitális: F50/1,8
|
| Látószög |
Hőmérséklet: 17,5° | Digitális: 5,8°
|
| Látómező 100 m-en |
Optikai: 30,7 m | Digitális: 10,2 m
|
| Pupillatávolság | 13 mm |
| A kimeneti pupilla átmérője | 5 mm |
| Dioptriák beállítása | -5 / +5 dioptria |
| Pupilla távolság | 62,5 – 74 mm |
| Minimális gyújtótávolság | 3 m |
| Teljesítmény |
Li-ion akkumulátor APS 5 / 4900 mAh
|
| Külső tápegység | 5 V, 9 V (USB Type-C) |
| Videófelvevő | Igen |
| Memória | 64 GB |
| Videó/fotó formátum | .mp4 / .jpg |
| Videó/fotó felbontás | 1440 × 1080 |
| Anyag | Magnéziumötvözet |
| Vízhatlan | IP67 (vízálló) |
| Szál | 1/4″ |
| Üzemi hőmérséklet | -25 – +50 °C |
| Mobil alkalmazás |
Stream Vision 2, Stream Vision Ballisztika
|
| Bluetooth | BLE 4.2 |
| Wi-Fi |
2,4 / 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA)
|
| IR világítás típusa | LED |
| IR teljesítmény | 200 mW |
| IR hullámhossz | 850 nm |
| USB típus | USB Type-C |
| Működési idő (22 °C-on) | 8 óra |
| Méretek | 207 × 132 × 72 mm |
| Súly | 1 kg (akkumulátorral) |




































