- Kruhový displej
- Ultrakönnyű duralumin test
- Senzor s rozlíšením 640 × 480 px
- Tepelná citlivosť 25 mK
- Detekčný dosah až 1800 metrov
Termovízny puškohľad Pard TS62-45 je vybavený senzorom s rozlíšením 640 × 480 px, ktorý v kombinácii s teplotnou citlivosťou NETD ≤ 25 mK poskytuje neuveriteľne jasný obraz s jemnými detailmi.
Objektív s ohniskovou vzdialenosťou 45 mm poskytuje detekčný dosah až 1800 metrov.
Vynikajúci obraz zabezpečuje okrúhly IPS LCD displej s rozlíšením 800 × 800 px, ktorý zaručuje zážitok podobný tradičnému puškohľadu a maximálne zorné pole. Tento displej poskytuje jasný obraz s vysokým kontrastom a extra široké zorné pole pre lepšiu viditeľnosť. Vďaka rýchlej odozve je pozorovanie ešte prirodzenejšie ako pri pohľade cez tradičnú dennú optiku. Pozorovanie je ešte príjemnejšie vďaka 7 režimom zobrazenia (White Hot, Black Hot, Red Hot, Fusion 1, Fusion 2, Iron Red 1, Iron Red 2) a tri pozorovacie scény (City, Rain, Forest) robia pozorovanie ešte príjemnejším. Vložením microSD karty s maximálnou kapacitou 128 GB (nie je súčasťou balenia) môžete fotografovať a nahrávať videá. Veľmi užitočnou funkciou puškohľadu je automatické nahrávanie po výstrele, ako aj okamžité prezeranie alebo mazanie nahratého záznamu. Zariadenie môžete pripojiť k počítaču cez výstup USB-C.
Puškohľad má stupeň ochrany IP67 (chránený proti ponoreniu do vody na 30 minút v hĺbke 1 meter). Napájanie zabezpečuje nabíjateľná batéria 18650, ktorá poskytuje 6 hodín prevádzky. Vďaka úspornému režimu spánku batéria vydrží dlhšie a je možné pripojiť aj powerbanku. Zariadenie má 3-ročnú záruku a v prípade potreby je na dobu opravy poskytnuté náhradné zariadenie.
| Műszaki paraméterek | Értékek |
| Érzékelő | 640 × 480 px |
| Hőérzékenység | ≦ 25 mK |
| Kijelző felbontása | 800 × 800 px |
| Wi-Fi | Igen |
| Cél | 45 mm |
| Érzékelési távolság | 1800 m |
| Optikai nagyítás | 2,4x |
| Látószög | 7,3° × 7,3° |
| Digitális zoom | 8x |
| Dioptriás korrekció | -3D~+5D |
| Fotózás opció | Igen |
| Videógyártási lehetőség | Igen |
| A védelem szintje | IP67 |
| Memória | microSD, 128 GB |
| Üzemi hőmérséklet | -20 °C és 50 °C között |
| Akkumulátor | 1x nabíjateľná 18650 |
| Akkumulátor üzemidő | 6 óra |
| Dav | 680 g |
| Méretek | 350 × 88 × 95 mm |
A termék hivatalos leírását a márka weboldalán itt találja: https://pard.com/global/store/ts31-62-lrf-thermal-imaging-scope/



















