- Kör alakú kijelző
- Ultrakönnyű duralumin test
- 640 × 480 px felbontású érzékelő
- Hőérzékenység 25 mK
- Érzékelési távolság 1800 méterig
A Pard TS62-45 hőkamerás távcső 640 × 480 pixeles érzékelővel van felszerelve, amely a NETD ≤ 25 mK hőképességgel kombinálva hihetetlenül tiszta, részletgazdag képet biztosít.
Objektív 45 mm-es gyújtótávolsággal akár 1800 méteres hatótávolságot biztosít.
A kiváló képességeit az 800 × 800 px felbontású, kör alakú IPS LCD kijelző biztosítja, amely hagyományos céltávcsőhöz hasonló élményt és maximális látómezőt garantál. Ez a kijelző tiszta, nagy kontrasztú képet és extra széles látómezőt kínál a jobb láthatóság érdekében. A gyors válaszidejének köszönhetően a megfigyelés még természetesebb, mint a hagyományos nappali optikán keresztüli nézés. Megfigyelés még mindig kellemesebbé teszi a 7 kijelző mód (White Hot, Black Hot, Red Hot, Fusion 1, Fusion 2, Iron Red 1, Iron Red 2) és három megfigyelési jelenet (City, Rain, Forest) még kellemesebbé teszi a megfigyelést. Legfeljebb 128 GB-os microSD kártya behelyezésével (nem tartozék) fényképeket és videókat készíthet. A céltávcső nagyon hasznos funkciója az automatikus felvétel lövés után, valamint a felvett felvétel azonnali megtekintése vagy törlése. USB-C kimeneten keresztül csatlakoztathatja a készüléket a számítógéphez.
A távcső IP67 védettséggel rendelkezik (30 percig 1 méteres mélységben vízbe meríthető). Tápellátásról egy újratölthető 18650-es akkumulátor gondoskodik, amely 6 órás üzemidőt biztosít. Az energiatakarékos alvó üzemmódnak köszönhetően az akkumulátor tovább bírja, és powerbank is csatlakoztatható. A készülékre 3 év garancia vonatkozik, és szükség esetén javítás idejére cserekészüléket biztosítanak.
| Műszaki paraméterek | Értékek |
| Érzékelő | 640 × 480 px |
| Hőérzékenység | ≦ 25 mK |
| Kijelző felbontása | 800 × 800 px |
| Wi-Fi | Igen |
| Cél | 45 mm |
| Érzékelési távolság | 1800 m |
| Optikai nagyítás | 2,4x |
| Látószög | 7,3° × 7,3° |
| Digitális zoom | 8x |
| Dioptriás korrekció | -3D~+5D |
| Fotózás opció | Igen |
| Videógyártási lehetőség | Igen |
| A védelem szintje | IP67 |
| Memória | microSD, 128 GB |
| Üzemi hőmérséklet | -20 °C és 50 °C között |
| Akkumulátor | 1x újratölthető 18650 |
| Akkumulátor üzemidő | 6 óra |
| Dávid | 680 g |
| Méretek | 350 × 88 × 95 mm |
A termék hivatalos leírását a márka weboldalán itt találja: https://pard.com/global/store/ts31-62-lrf-thermal-imaging-scope/



















