Pard OSPREY 480 LRF 35 mm multispektrálny ďalekohľad 850 nm Integrované infračervené osvetlenie a moduly LRF s dosahom 1000 m eliminujú potrebu nosiť alebo inštalovať ďalšie zariadenia. Tento premyslený dizajn zaisťuje ľahkú prenosnosť a efektívne používanie.
S štyrmi univerzálnymi kanálmi (termovízia, denné pozorovanie, nočné videnie a PIP) umožňuje séria Halászsas efektívne pozorovanie.
Tepelný kanál vám umožňuje ľahko lokalizovať ciele a potom ich rýchlo identifikovať pomocou kanála nočného videnia alebo denného videnia, čím sa optimalizuje pracovný postup sledovania.
Érzékenység:
Je schopný detekovať jemné teplotné rozdiely pod 0,02 ℃, poskytuje ostrejšie a detailnejšie obrazy a umožňuje ľahšiu identifikáciu objektov v rôznych poveternostných podmienkach.
|
Snímač termálnej kamery
|
|
| Típus |
VOx (oxid vanádu) nevyžadujúci chladenie
|
| Felbontás (pixelek) | 480*360 |
| Pixel méret (µm) | 12*12 |
| NETD | ≤20 mK (0,02 °C) |
| Képkockasebesség (Hz) | 50 |
| Érzékelési távolság (m) | 1800 |
| Spracovanie obrazu | Pard IREA |
| Objektív (mm) | 35 |
| Optikai nagyítás (x) | 2,4 |
| Digitális zoom (x) | 2/4/6/8 |
| Látómező (vízszintes) | 9,4 |
| Látómező (függőleges) | 7,1° |
| Látómező (átlós) | 11,8 |
| Fókuszálási távolság | 3 m – ∞ |
|
Senzor viditeľného svetla
|
|
| Felbontás (pixelek) | 2688*1520 |
| Pixel méret (µm) | 2,9 |
| Citlivosť (lux) | 0,001 |
| Képkockasebesség (Hz) |
Farba: 60 / Monochromatický: 30
|
| Objektív (mm) | 50 |
| Optikai nagyítás (x) | 3,5 |
| Digitális zoom (x) | 2/3 |
| Látómező (vízszintes) | 6,4 |
| Látómező (függőleges) | 4,8 |
| Látómező (átlós) | 8° |
| Gyújtótávolság | 3 m – ∞ |
| Kijelző | |
| Típus | LCD |
| Felbontás (pixelek) | 640*480 |
| Jelenet módok | Város/Rain/Les |
| Képmódok |
WT-MELEG/BK-MELEG/SZEGÉLY/RD-MELEG/IN-MELEG/ÉGBOLT
|
| Fotó / videó | |
| Fénykép felbontása (képpont) |
Tepelný obraz: 20481536 / Nočné videnie: 20481536
|
| Fénykép formátum | .JPG |
| Videó felbontása (pixelek) |
Tepelný obraz: 1024768 / Nočné videnie: 19201440
|
| Videó formátum | .mp4 |
| Úložný priestor (GB) |
Micro SD kártya (max. 128 GB)
|
| Főbb jellemzők | |
| LRF Detekčná vzdialenosť (m/yard) | 1000/1200 |
| PIP (Kép a képben) | Igen |
| Gyroszkóp | Igen |
| Nepretržité nahrávanie | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Zár | Mechanikus zár |
| Mikrofon | Igen |
| Firmware frissítés | Igen |
| IR világítótest | |
| Výkon IR (W) | 5 |
| IR megvilágítási szintek | 3 szint |
| IR hullámhossz (nm) | 850 |
| Csatlakozók | |
| USB Type-C | Igen |
| HDMI kimenet | Igen |
| WiFi | Igen |
| Támogatott alkalmazások | PardVision2 |
| Teljesítmény | |
| Akkumulátor típusa |
Lítium-iónová 21700*1
|
| Kimeneti feszültség (V) | 3,7 |
| Prevádzková doba (hodiny, max.) | ≤6 |
| Külső tápegység (V) | USB Type-C |
|
Charakteristiky životného prostredia
|
|
| A védelem szintje | IP67 |
| Üzemi hőmérséklet (°C/°F) |
-30 ~ +55 / -22 ~ +131
|
| Anyag | |
| Lencse |
Celosklenené, viacvrstvové povlakovanie
|
| Méretek | |
| Rozmery produktu (V x Š x H, mm) | 22013758 |
| Čistá hmotnosť (s LRF a batériou, g) | 704,5 g |
A márka hivatalos honlapja: https://eu.pard.com/product/binocular-osprey
















