Pard OCELOT 640 Q LRF hőkamerás célpontkereső
Az Ocelot 640Q lenyűgöző detektálási tartományt és kristálytiszta képet kínál az OLED kijelző nagy felbontásának köszönhetően. Az integrált lézeres távolságmérő 1097 méteres hatótávolsággal és ballisztikai számológép garantálja az abszolút pontosságot minden lövésnél.
Robusztus, IP67-es besorolású alumínium háza és 6000 J-os ütésállósága révén a PARD Ocelot 640Q készen áll a legkeményebb küldetésekre. Tökéletes eszköz professzionális vadászoknak, taktikai műveletekhez és mindazoknak, akik kompromisszumok nélküli teljesítményre vágynak.
| Érzékelő típusa |
Fűtetlen VOx (vanádium-oxid)
|
| Érzékelő felbontása | 640 × 512 px |
| Pixel méret | 12 × 12 µm |
| Hőérzékenység | ≤18 mK |
| Képfrissítési sebesség | 50 Hz |
| Érzékelési távolság | 2600 m |
| Cél | 50 mm |
| Optikai nagyítás | 2,5× |
| Digitális zoom | 2 / 4 / 6 / 8× |
| Zorné pole horizontálne | 7,0 |
| Függőleges látómező | 7,0 |
| Átlós látómező | 9,9° |
| Szemkiemelés | 100 mm |
| Dioptriás korrekció | -5 és +3 D között |
| Megjelenítés típusa | OLED |
| Kijelző felbontása | 1920 × 1080 px |
| Keresztek száma | 6 |
| A kereszt színei |
4 (piros / fehér / sárga / zöld)
|
| Jelenetek |
Város / Eső / Erdő
|
| Képmódok |
WT-HOT / BK-HOT / EDGE / RD-HOT / IN-HOT / SKY
|
| Fényképek felbontása |
Később kerül meghatározásra
|
| Fénykép formátum | JPG |
| Videó felbontás |
Később kerül meghatározásra
|
| Videó formátum | MP4 |
| Tárhely |
Micro SD kártya (max. 128 GB)
|
| Képprocesszor | Pard IREA |
| Lézeres távolságmérő |
1000 m / 1200 yard
|
| Ballisztikus kalkulátor | Igen |
| Kép a képben (PIP) | Igen |
| Népszerű dal | Igen |
| Gyroszkóp | Igen |
| Rögzítés ütközés esetén | Igen |
| Ciklikus felvétel | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Zár | Mechanikus zár |
| Mikrofon | Igen |
| Firmware frissítés | Igen |
| USB Type-C | Igen |
| HDMI kimenet | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Támogatott alkalmazás | PardVision2 |
| Akkumulátor típusa |
Lítium-ion 18650 × 1
|
| Kimeneti feszültség | 3,7 V |
| Akkumulátor üzemidő | Legfeljebb 5 óra |
| Külső tápegység | C típus |
| Védelmi fokozat | IP67 |
| Üzemi hőmérséklet (°C / °F) |
-30 ~ +55 / -22 ~ +131
|
| Visszarúgásállóság | 6000 J |
| A ház anyaga |
Alumínium ötvözet
|
| Lencse anyaga |
Teljesen üveg, többrétegű bevonat
|
| Méretek (mm) | 182 × 68 × 79 |
| Súly | 647,5 g |
A márka hivatalos honlapja: https://pard.com/product/thermal-imaging-scope-ocelot-Q








