S rozlíšením 384×288 pixelov, infračerveným teplotným senzorom s veľkosťou pixelu 12 µm a 35 mm objektívom s poľom záberu 7,5 x 5,6° môže používateľ spoľahlivo identifikovať cieľ. Vstavaný laserový diaľkomer s dosahom až 1000 m umožňuje spoľahlivé meranie vzdialenosti. Obraz sa zobrazuje na vysokokvalitnom OLED displeji s rozlíšením 1440×1080, ktorý zobrazuje obraz zachytený senzorom NETD ≤ 25 mK v krásnych detailoch. Možnosti zobrazenia zahŕňajú 3 rôzne programy a 6 farebných režimov.
Inovatívna technológia termovízie s širokou škálou funkcií a vlastností Termovízna kamera FT32 podporuje SD karty s kapacitou až 128 GB, čo umožňuje používateľovi ukladať snímky s rozlíšením 2592×1944 px a videá s rozlíšením 1024×768 px. Pomocou bezplatnej aplikácie PARD Vision môžete streamovať naživo do počítača, tabletu, zariadenia iOS alebo Android cez WiFi. Zariadenie je vodotesné podľa IP67 a odolné voči nárazom až do 6000 joulov. Všetky tieto rozsiahle funkcie sú zabalené do zariadenia, ktoré váži len 370 g bez batérií alebo batériového modulu (410 g pre verziu LRF) a funguje na štandardnej nabíjateľnej batérii 18650.
Mnohoročné skúsenosti a odborné znalosti v oblasti termovíznej technológie pre poľovníctvo
Spoločnosť PARD teraz vstupuje na trh s pravými termovíznymi príslušenstvami, pričom využíva odborné znalosti a skúsenosti získané s osvedčenými príslušenstvami pre nočné videnie PARD NV007. PARD FT32, podobne ako termovízne zameriavače PARD TA32, je určený pre najvyššiu triedu trhu s termovíziou, pričom sa zmenilo len upevnenie na cieľovú optiku, ktoré je možné široko optimalizovať pre potreby lovu. Je k dispozícii aj v dvoch verziách: s integrovaným laserovým diaľkomerom (LRF) alebo bez neho. LRF umožňuje poľovníkom rýchlo a presne určiť vzdialenosť k cieľu, čím sa znižuje riziko chyby. To platí najmä v neznámych oblastiach, kde je často ťažké určiť vzdialenosť len pomocou hľadáčika. PARD FT32 plne využíva silné stránky LRF. Zariadenie kombinuje najnovšie technológie v oblasti senzorov a optiky, ako aj v oblasti ovládania a praktických funkcií. Ako zariadenie s dvojitým účelom sa dá namontovať na puškohľad, ale dá sa použiť aj ako monokulár alebo ručné zariadenie, čo ho robí ideálnym na pozorovanie alebo lov.
| Műszaki paraméterek | Értékek |
| Használati utasítás | Kliknite |
| Senzor hrdinu | 384×288 12µm |
| Tepelný senzor NETD | 25 mK |
| Kijelző | 1440*1080 OLED |
| Nagyítási tartomány (x) | 3,5 – 28 |
| Adattárolás |
rozšíriteľné až na 128 GB (micro SD)
|
| Alapnagyítás (x) | 1 |
| Anyaghasználat | Alumínium ötvözet |
| Spojovacie prvky | USB-C, Wi-Fi |
| EAN-kód | 6975064271984 |
| További funkciók |
Nepretržité nahrávanie, mikrofón
|
| Teljesítmény | 18650 Li-ion akkumulátor |
| Érzékelési távolság |
1400 m pre objekty veľkosti človeka, 2600 m pre vozidlá
|
| Formáty súborov | .jpg, .mp4 |
| Felbontás |
obrázok: 25921944 pixelov; video: 1024768
|
| Priemer predného objektívu | 35 mm |
| Gyártó | Pard |
| Gyártói garancia | 2 év |
| Kép visszaállítása | 50 Hz |
| Kijelző színmódjai |
WT-MELEG/BK-MELEG/SZEGÉLY/RD-MELEG/IN-MELEG/ÉGBOLT
|
| Nézőpont (° ) | 7,5° x 5,6° |
| Ütésállóság | 6000 J |
| Méretek | 150 x 60 x 80 mm |
| Üzemi/tárolási hőmérséklet | -20-50/-4-122 (℃/℉) |
| Érzékelő |
384*288 pixelov 12μm NETD ≤25mK
|
| Színes | Fekete |
| Távolságmérés | LRF lézer |
| Tömeg (g) | 410 |
| Működési idő | Až 5 hodín |
| Vízhatlan | IP67 |


















