A 384×288 pixeles felbontás, a 12 µm-es pixelméretű infravörös hőszenzor és a 35 mm-es, 7,5 x 5,6°-os látómezővel rendelkező objektív segítségével a felhasználó megbízhatóan tud célt azonosítani. A beépített, akár 1000 m hatótávolságú lézeres távolságmérő pontos távolságmérést tesz lehetővé. A kép a kiváló minőségű, 1440×1080 felbontású OLED kijelzőn jelenik meg, amely a NETD ≤ 25 mK szenzor által rögzített képet részletgazdagon mutatja be. A megjelenítési lehetőségek 3 különböző programot és 6 színmódot foglalnak magukban.
Innovatív hőkameratechnológia széles körű funkciókkal és jellemzőkkel Az FT32 hőkamerás puskatávcső támogatja a 128 GB-os SD-kártyákat, lehetővé téve a felhasználó számára képek mentését 2592×1944 px felbontással és videók mentését 1024×768 px felbontással. Az ingyenes PARD Vision alkalmazás segítségével WiFi-n keresztül élőben streamelhet számítógépére, táblagépére, iOS vagy Android eszközére. A készülék IP67-es vízállóságú, és ellenáll akár 6000 Joule ütésállóságig. Mindezeket a kiterjedt funkciókat egy mindössze 370 g (akkumulátorok és akkumulátor modul nélkül, LRF verzió esetén 410 g) súlyú készülékbe csomagolták, amely egy szabványos 18650-es újratölthető akkumulátorral működik.
Sok éves tapasztalat és szakértelem a hőtechnológia vadászathoz
A PARD cég a jól bevált PARD NV007 éjjellátó kiegészítőkből szerzett szakértelmét és tapasztalatait felhasználva most belép a valódi hőkamerás kiegészítők piacára. A PARD FT32, akárcsak a PARD TA32 hőkamerás céltávcsövek, a hőkamerás piac csúcskategóriáját célozza meg, itt csak a céltárgyon lévő optikára történő rögzítés lett optimalizálva a vadászati igényekhez. Kétféle változatban kapható: integrált lézeres távolságmérővel (LRF) vagy anélkül. Az LRF lehetővé teszi a vadászok számára, hogy gyorsan és pontosan meghatározzák a cél távolságát, csökkentve a tévedés kockázatát. Ez különösen fontos ismeretlen terepen, ahol a távolságot csak a távcsővel nehéz megbecsülni. A PARD FT32 teljes mértékben kihasználja az LRF előnyeit. A készülék a legújabb technológiákat ötvözi az érzékelők és az optika terén, valamint a kezelés és a praktikus funkciók terén. Kettős felhasználású eszközként távcsőre szerelhető, de használható monokulárként vagy kézi eszközként is, így ideális megfigyeléshez vagy vadászathoz.
| Műszaki paraméterek | Értékek |
| Használati utasítás | Kattintson |
| Hősérzékelő | 384×288 12µm |
| NETD hőérzékelő | 25 mK |
| Kijelző | 1440*1080 OLED |
| Nagyítási tartomány (x) | 3,5 – 28 |
| Adattárolás |
bővíthető 128 GB-ig (micro SD)
|
| Alapnagyítás (x) | 1 |
| Anyaghasználat | Alumínium ötvözet |
| Illesztőelemek | USB-C, Wi-Fi |
| EAN-kód | 6975064271984 |
| További funkciók |
Folyamatos felvétel, mikrofon
|
| Teljesítmény | 18650 Li-ion akkumulátor |
| Érzékelési távolság |
1400 m ember méretű objektumokhoz, 2600 m járművekhez
|
| Fájlformátumok | .jpg, .mp4 |
| Felbontás |
Képek: 25921944 képpont; videó: 1024768
|
| Elülső lencse átmérő | 35 mm |
| Gyártó | Pard |
| Gyártói garancia | 2 év |
| Kép visszaállítása | 50 Hz |
| Kijelző színmódjai |
WT-MELEG/BK-MELEG/SZEGÉLY/RD-MELEG/IN-MELEG/ÉGBOLT
|
| Nézőpont (° ) | 7,5° x 5,6° |
| Ütésállóság | 6000 J |
| Méretek | 150 x 60 x 80 mm |
| Üzemi/tárolási hőmérséklet | -20-50/-4-122 (℃/℉) |
| Érzékelő |
384*288 képpont 12μm NETD ≤25mK
|
| Színes | Fekete |
| Távolságmérés | LRF lézer |
| Tömeg (g) | 410 |
| Működési idő | Aká 5 óra |
| Vízhatlan | IP67 |

















