Vďaka objektívu môže byť pozorovacia vzdialenosť ďalekohľadu až 2600 metrov. Vysoko kvalitný OLED displej s rozlíšením 1440 x 1080 px poskytuje jasný obraz s vysokým kontrastom, ktorý je príjemný pre oči. Predný objektív ponúka 6 rôznych režimov zobrazenia (White Hot, Black Hot, Edge, Red Hot, Iron Red Hot, Sky) a tri pozorovacie scény (City, Rain, Forest). Po vložení microSD karty s maximálnou kapacitou 128 GB (nie je súčasťou balenia) môžete fotografovať a nahrávať videá. Veľmi užitočnou funkciou ďalekohľadu je automatické nahrávanie po výstrele, ako aj okamžité prezeranie alebo vymazanie nahratého záznamu. Zariadenie môžete pripojiť k počítaču prostredníctvom výstupu USB-C. Samozrejme je možné pripojiť sa aj k mobilnému telefónu cez Wi-Fi.
Predný objektív má stupeň ochrany IP67 (chránený proti ponoreniu do vody na 30 minút v hĺbke 1 meter). Napájanie zabezpečuje nabíjateľná batéria 18650, ktorá poskytuje 5 hodín prevádzky. Vďaka úspornému režimu spánku batéria vydrží dlhšie a je možné pripojiť aj powerbanku.
| Műszaki paraméterek | Értékek |
| Felbontás | 384 × 288 px |
| Hőérzékenység | ≦ 25 mK |
| Cél | 35 mm |
| Érzékelési távolság | 2600 m |
| Optikai nagyítás | 1x |
| Látómező | 7,5° × 5,6° |
| Kijelző felbontása | 1440 x 1080 px |
| Wi-Fi | Igen |
| Digitális zoom | Nem |
| Fényképezés | Igen |
| Videógyártási lehetőség | Igen |
| A védelem szintje | IP67 |
| Memória | MicroSD, 128 GB |
| Üzemi hőmérséklet | -20 °C és 50 °C között |
| Akkumulátor | 1x Li-ion 18650 |
| Akkumulátor üzemidő | 5 óra |
| Dav | 370 g |
| Méretek | 154 x 79 x 82 mm |
















