Hikmicro NEOS NH25L hőkamera céltávcső
A HIKMICRO NEOS NH25L termál cél-távcső az „Okos választás“ jelszóval új generációs HIKMICRO platformot hoz elérhető árkategóriába. A nagy érzékenységű, 12μm-es lépésközű, <18mK NETD értékű 320 × 240-es detektor még a finom hőmérséklet-különbségeket is érzékeli, az integrált, 1000 méterig mérő lézer távolságmérő ballisztikai számítással segíti a pontos találatot nagyobb távolságokon. Az Image Pro 3.0, HSIS és Sync Pro algoritmusok egyenletes és részletgazdag képet biztosítanak a kalibrációs redőny okozta lefagyások nélkül.
Előnyök:
- Nagy érzékenységű hőérzékelő modul NETD < 18 mK (@25 °C, F# = 1.0)
- HIKMICRO Shutterless Image System (HSIS) és Zoom Pro
- Nagy, 0,49 hüvelykes, magával ragadó AMOLED kijelző
- Könnyű, 550 g-os kialakítás, kompakt és ergonomikus
- 1000 m lézeres távolságmérő ballisztikai számítással
- Detektálási távolság 1200 m
- 1 másodperces gyorsindítás
- Akkumulátor-üzemidő akár 10 óra
- Gyors nullázás a HIKMICRO Sight alkalmazáson keresztül
Folyamatos kép zár nélkül:
A hagyományos hőkamerák mechanikus redőnyt használnak a kép kalibrálásához, amely rendszeresen megszakítja a megfigyelést. A NEOS NH25L az HSIS (HIKMICRO Shutterless Image System) technológiának köszönhetően kiküszöböli ezt a problémát. A Sync Pro algoritmus csökkenti a késleltetést és szinkronizált képet biztosít, így egy pillanatról sem marad le a puska előtti eseményekből. Az Image Pro 3.0 feldolgozás részletgazdagságot és kontrasztot ad hozzá, és még nehéz körülmények között is kiemeli a vad körvonalait a háttérből.
Precíz találat nagy távolságon:
Az integrált lézeres távolságmérő (905 nm, 1. osztályú) ±1 m pontossággal méri a cél távolságát 10–1000 m tartományban. A ballisztikai számításokkal és az öt mentett nullázási profillal kombinálva gyors korrekciót kap a találati pontra közvetlenül a látómezőben. Az 1 kattintás = 1 cm @ 100 m beállítás lehetővé teszi a finomhangolást, a Freeze Zeroing funkció pedig megkönnyíti a nullázást visszarúgás figyelése nélkül.
Zoom Pro és nagy AMOLED kijelző:
A NEOS NH25L 3,5x–24,5x nagyítási tartományban működik a Zoom Pro technológiával, amely digitálisan nagyított képet dolgoz fel, hogy megőrizze a részletességet és az élességet. A nagy, 0,49 hüvelykes AMOLED kijelző kiváló kontrasztú, magával ragadó képet kínál; az állítható fényerő, kontraszt és tónus (hideg/meleg) minden fényviszony mellett kényelmet biztosít. Hat paletta (Fekete Hőség, Fehér Hőség, Piros Hőség, Fúzió, Vörös Monokróm, Zöld Monokróm) teszi lehetővé a terepnek és a vadállat típusának legmegfelelőbb megjelenés kiválasztását.
Akciók rögzítése teljes minőségben:
A beépített 64 GB EMMC tárhely több száz percnyi felvételt és több ezer képkockát tud tárolni. Az újra aktiválható felvétel funkció minden lövésnél automatikusan videót ment, így nem marad le egyetlen sikeres találatról sem. Ezzel egyidejűleg hangkommentár rögzíthető, használható a PIP (kép a képben) funkció, és közvetlenül az irányzékban böngészhető a helyi album. A felvételek könnyen átvihetők USB Type-C-n keresztül vagy vezeték nélkül a HIKMICRO Sight alkalmazásba.
Kettős akkumulátor az egész éjszakai működéshez
A kettős táprendszer a beépített lítiumakkumulátort a mellékelt cserélhető 18650-es akkumulátorral kombinálja. Az akkumulátor üzemideje 10 óra még bekapcsolt lézeres távolságmérővel és Zoom Pro funkcióval is. A külső 18650-es akkumulátor terepen gyorsan cserélhető, és a mellékelt töltővel tölthető; a beépített akkumulátort a QC3.0 támogatású Type-C kábel tölti. A kioldó megnyomása után az irányzék 1 másodperc alatt használatra kész.
Erős konstrukció minden vadászathoz:
A távcső teste ellenáll a vízbe merítésnek (IP67 védettség), valamint a −30 °C és +55 °C közötti extrém hőmérsékleteknek. A rögzítés szabványos 30 mm-es, középmagasság 32 mm. A konstrukció bírja az 1000 g / 0,4 ms visszarúgást, így nyugodtan felszerelhető nagy kaliberű fegyverekre is. A −4 D és +4 D közötti dioptriakorrekció, valamint az 55 mm-es kilépő pupilla távcsővé teszi a kényelmes, hosszú távú megfigyelési időszakokhoz, akár szemüveges lövészek számára is.
HIKMICRO Sight alkalmazás:
A mobilalkalmazás lehetővé teszi a gyors nullázást, firmware frissítéseket, távirányítást és élő képelőnézetet, képek és videók megosztását, valamint a felvételek kezelését. A kapcsolat az integrált távcső hotspoton keresztül valósul meg – nincs szükség internetkapcsolatra vagy vadászterületi térerőre.
| Típusszám |
HM-TR32-25Y1G/W1L-NH25L
|
| Érzékelő típusa |
VOx hűtés nélküli FPA
|
| Érzékelő felbontása | 320 × 240 px |
| Pixel méret | 12 μm |
| NETD |
< 18 mK (25 °C-on, F# = 1,0)
|
| Spektrális tartomány | 8 μm – 14 μm |
| Képkocka sebesség | 50 Hz |
| Lencse | 25 mm, F1,0 |
| Könnyítés | fókuszgyűrű |
| Érzékelési távolság | 1 200 m |
| Minimális fókusztávolság | 3 m |
| Nagyítás | 3,5× – 24,5× |
| Látómező (V × F) |
7,0° × 5,3° / 12,2 × 9,3 m 100 méteren
|
| Kijelző | 0,49″ AMOLED |
| Színpaletták |
Fekete meleg, Fehér meleg, Piros meleg, Fúzió, Vörös monokróm, Zöld monokróm
|
| Kilépő pupilla | 8 mm |
| Szemtávolság | 55 mm |
| Dioptriás korrekció | −4 D és +4 D között |
| Image Pro 3.0 / HSIS / Sync Pro / Zoom Pro | Igen |
| Videó / audio / fénykép rögzítése | igen (fedélzeti) |
| Visszarúgás-aktivált rögzítés | Igen |
| PIP / helyi album / hotspot / készenléti üzemmód | Igen |
| Tárhely |
beépített 64 GB eMMC
|
| Fagyasztott nullázás | Igen |
| Nullázási profilok | 5 |
| Kattintási érték |
1 kattintás = 1 cm @ 100 m
|
| Max. visszarúgás | 1 000 g / 0,4 ms |
| Ballisztikai számítás | Igen |
| Lézeres távolságmérő |
1. osztály, 905 nm, 10–1000 m, ±1 m
|
| Akkumulátor |
beépített Li-Ion + cserélhető 18650 (a készletben)
|
| Az akkumulátor élettartama |
ak až 10 hodín (Zoom Pro a LRF zapnuté)
|
| C-típusú töltés |
5 V DC / 2 A, QC3.0 támogatás
|
| Védettség | IP67 |
| Működési hőmérséklet | -30 °C és +55 °C között |
| Rögzítés | standard 30 mm |
| Középmagasság | 32 mm |
| Méretek |
345,6 × 86,1 × 75,8 mm
|
| Súly | 550 g |
| Garancia |
3 év a termékre, 10 év a detektorra, 1 év az akkumulátorra
|
A csomag tartalma:
- HIKMICRO NEOS NH25L hőkamera céltávcső
- 18650 akkumulátor (1 db)
- Akkumulátortöltő
- USB Type-C kábel
- Rövid felhasználói kézikönyv
- Szálmentes törlőkendő
Hivatalos márkaoldal: https://www.hikmicrotech.com/en/




















