TenoSight L-940nm infravető
A TenoSight vállalat első terméke az L-940 Laser lézeres vető. Bár a TenoSight márka új, a minőség garanciája, mivel a ThermVisia vállalat leányvállalata.
- 940 nm hullámhossz
- Rövid test
- Egyszerű egygombos működtetés
- Időtartam 2,5 óra
A 940 nm-es intenzitású infravető akár 200 méteres hatótávolságot biztosít, háza pedig repülőgépipari alumíniumból készült védőbevonattal, ami nagyfokú ellenállóságot garantál. Az egygombos vezérlésnek és a LED-es visszajelzőnek köszönhetően a használata egyszerű és intuitív. Emellett az infravető állítható fejjel is rendelkezik, amely lehetővé teszi a fénysugár szélességének pontos beállítását az igényeinek megfelelően.
Az infravető egy darab 18650-es lítium-ion akkumulátorral működik (nem tartozék), és üzemideje 2,5 óra.
2 év garanciát vállalunk, és szervizelés esetén garantáljuk a cserekészülék kölcsönzését.
Specifikációk:
| Hullámhossz | 940 nm |
| Objektív | 36 mm |
| Maximális teljesítmény | 980mW |
| Hatótávolság | 200 m |
| Anyag | T6061 repülőgépipari alumínium kemény eloxálással (védőoxid bevonat) |
| Védelmi fokozat | IPX6 |
| Akkumulátorok | 1× 18650 Li-ion |
| Az akkumulátor élettartama | 2,5 óra. |
| Súly: | 136 g |
| Méretek | 38 × 25,4 × 157,5 mm (a fej Φ-je × a cső Φ-je × a világítótest hossza) |
A csomag tartalma:
- TenoSight L-940 Lézer lézeres megvilágító
- 1× akkumulátortöltő
- 1× csuklópánt
- Használati útmutató












