Cserélhető újratölthető Li-Ion akkumulátorok Xtar 3500 mAh 18650, Li-ion, 3,7 V (védőáramkörrel együtt) Hikmicro Gryphon, Panther, Falcon és Pard NV008P, TenoSight L- DUAL és L-940 lézerfényszórókhoz, vagy NV007S, NV007V, NV008S kiterjesztett akkumulátorfedéllel.
Az akkumulátor védőáramkört tartalmaz, ami azt jelenti, hogy körülbelül 3 mm-rel hosszabb. Ha az NV008S, NV007V vagy NV007S készülékben szeretné használni, akkor hosszabb elemfedelet kell vásárolnia.
Paraméterek
- újratölthető lámpákban és elektronikus eszközökben való használatra tervezték.
- a készülékben a beépített töltővel vagy külsőleg egy speciális töltővel tölthető.
- Li-ion akkumulátor
- kapacitás 3400 mAh
- beleértve a védelmi áramkört
- védelem túltöltés, túlkisülés, túlfeszültség és rövidzárlat ellen
Figyelem
- használat előtt olvassa el a mellékelt használati utasítást
- uvegye figyelembe, hogy a védőelektronika (PCB) eltávolítása vagy sérülése rövidzárlathoz, tűzhöz vagy robbanáshoz vezet.
- gyermekek számára nem alkalmas
| Feszültség [V]: | 3,7 V (3,6 V) |
| Újratölthető: | IGEN |
| Méretek (átmérő × magasság): | 18,5 mm × 68,8 mm |
| Kémiai összetétel: | Li-Ion |
| Kapacitás [mAh]: | 3500 mAh |
| Márka: | Xtar |
| Garancia (hónap/év): | 24/2 |
| Csomagolás: | Eredeti csomagolás műanyag dobozban, 1 db elem! |








