Hikmicro STELLAR SX60L 3.0 hőkamera céltávcső lézeres távolságmérővel
Tapasztalja meg a vadászat forradalmát a Stellar 3.0 hőkamera céltávcsővel, amely még a legmélyebb sötétségben is minden részletet feltár!
- Hőkamerás érzékelő 1280 × 1024 px
- Hőmérsékleti érzékenység 18mK
- Érzékelés 3100 méterig
- A lencsébe épített lézeres távolságmérő
- Mágneses objektívsapka
Az SX60L 3.0 modell 1280 × 1024 px felbontású, ≤ 18 mK hőérzékenységű hőkamera-maggal rendelkezik, amely rendkívül részletgazdag képet biztosít, így a szőrzet és az agancs is jól kivehető.
A 60 mm gyújtótávolságú objektívnek és a 2,5× optikai nagyításnak köszönhetően a céltávcső észlelési távolsága akár 3100 méter. Az objektívbe integrált LRF modul segítségével a távolság még pontosabban mérhető, akár 1000 m-ig. A kiváló minőségű, lekerekített OLED kijelző 2560 × 2560 px felbontással tiszta, gazdag kontrasztú képet biztosít, miközben kíméli a szemet.
A Stellar 3.0 sorozat az Image Pro 2.0 funkciót is használja, amely jelentősen javítja a képfeldolgozást és a képmegjelenítést.
A beépített, akár 64 GB kapacitású memóriának köszönhetően fényképeket és videókat is készíthet hanggal. A céltávcső egyik nagyon hasznos funkciója az automatikus felvétel lövés után, valamint a rögzített felvételek azonnali megtekintésének vagy törlésének lehetősége. Az USB-C csatlakozón keresztül a készüléket számítógéphez csatlakoztathatja, vagy használhatja a HIKMICRO Sight alkalmazással való összekapcsolás lehetőségét.
A céltávcső a IP67 védettségnek és a tartós duralumínium háznak köszönhetően rendkívül ellenálló, így a Stellar 3.0 zord körülmények között, például esőben vagy hóban is megbízhatóan használható. Egyetlen pillanatról sem marad le a két beépített és egy cserélhető akkumulátor kombinációjának köszönhetően, amelyek együtt akár 9 órás megfigyelési időt biztosítanak! Az energiatakarékosság érdekében alvó mód is rendelkezésre áll, szükség esetén pedig powerbank is csatlakoztatható.
| Wi-Fi | Igen |
| Érzékelő | 1280 × 1080 px |
| Hőérzékenység | < 18 mK |
| Kijelző felbontása | 2560 × 2560 px |
| Objektív | 60 mm |
| Érzékelés | 3100 m |
| Optikai nagyítás | 2,5x |
| Digitális zoom | 11,4x |
| Lézeres távolságmérő | Igen, hatótávolság 1000 m |
| Ballisztikus kalkulátor | Igen |
| Látómező | 14,6° × 11,7° |
| Dioptriás korrekció | -4D +4D |
| Fényképezési lehetőség | Igen |
| Videó opció | Igen |
| Hangfelvétel | Igen |
| Védelmi fokozat | IP67 |
| Memória | Beépített, 64 GB |
| Üzemi hőmérséklet | -30°C és 55°C között |
| Akkumulátorok | 2x beépített, 1x cserélhető 18650 |
| Az akkumulátor élettartama | 21:00 |
| Súly | 1000 g |
| Méretek | 453 × 94 × 79 mm |
A csomag tartalma:
- HIKMICRO STELLAR SX60L 3.0 hőkamera céltávcső
- 2x újratölthető 18650-es akkumulátor
- 1x akkumulátortöltő
- 1x USB-C kábel
- 1x csavaros fűzőlyuk
- Fedél a céltávcsőhöz
- Szállítótáska
- Optikatisztító kendő
- Használati útmutató
Hivatalos márkaoldal: https://www.hikmicrotech.com/sk/




















