Hikmicro THUNDER TQ50C 3.0 hőkamera előtét
Tapasztalja meg a páratlan teljesítményt és részletességet a Thunder 3.0 hőkamera előtéttel! Merüljön el a részletekben a nagyobb és részletgazdagabb képnek köszönhetően, még nagy távolságokon is!
- Hőkamera érzékelő 640 × 512 px
- Hőérzékenység 15 mK
- Érzékelés 2600 méterig
- Intelligens zármentes korrekció
- Továbbfejlesztett kép Image Pro 2.0-val
A TQ50C 3.0 modell 640 × 512 px felbontású hőkamera-maggal és ≤ 15 mK hőérzékenységgel rendelkezik, amely rendkívül részletgazdag képet biztosít, így a szőrzet és az agancs is jól kivehető.
Az 50 mm gyújtótávolságú objektívnek köszönhetően az előtét akár 2600 méteres észlelési távolságot biztosít. Az előző Thunder 2.0 modellcsaládhoz képest az OLED kijelző mérete 25%-kal megnőtt! Az új kijelző felbontása 1920 × 1080 px, és tiszta, gazdag kontrasztú képet nyújt.
A Thunder 3.0 sorozat intelligens zármentes korrekcióval (HSIS) rendelkezik, amely a használat során mesterséges intelligencia (AI) segítségével automatikusan alkalmazkodik. A készülék emellett az Image Pro 2.0 funkciót is használja, amely jelentősen javítja a képfeldolgozást és a képmegjelenítést.
A beépített, akár 64 GB kapacitású memóriának köszönhetően hanggal együtt készíthet fényképeket és videókat. Az előtét egy másik nagyon hasznos funkciója az automatikus felvétel lövés után, valamint a rögzített felvételek azonnali megtekintésének vagy törlésének lehetősége. Az USB-C csatlakozón keresztül a készüléket számítógéphez csatlakoztathatja, vagy használhatja a HIKMICRO Sight alkalmazással való összekapcsolás lehetőségét.
Az előtét a IP67 védettségnek és a magnéziumháznak köszönhetően rendkívül ellenálló, így a Thunder 3.0 zord körülmények között, például esőben vagy hóban is megbízhatóan használható. A cserélhető, újratölthető akkumulátor akár 6 órás megfigyelési időt biztosít. Az energiatakarékosság érdekében alvó mód is rendelkezésre áll, szükség esetén pedig powerbank is csatlakoztatható. Kiváló felszereltsége ellenére a Thunder 3.0 megőrizte kompakt méretét és alacsony, mindössze 500 g-os súlyát.
| Wi-Fi | Igen |
| Érzékelő | 640 × 512 px |
| Hőérzékenység | < 15 mK |
| Kijelző felbontása | 1920 × 1080 px |
| Objektív | 50 mm |
| Érzékelés | 2600 m |
| Optikai nagyítás | 1x |
| Látómező | 8,8° × 7,0° |
| Fényképezési lehetőség | Igen |
| Videó opció | Igen |
| Hangfelvétel | Igen |
| Védelmi fokozat | IP67 |
| Memória | Beépített, 64 GB |
| Üzemi hőmérséklet | -30°C és 55°C között |
| Akkumulátorok | 1x cserélhető újratölthető akkumulátor |
| Az akkumulátor élettartama | 6 óra |
| Súly | 500 g |
| Méretek | 149 × 76 × 75 mm |
Hivatalos márkaoldal: https://www.hikmicrotech.com/hu/outdoor-products/thunder-3-0-thermal-clip-on/






















